8 Mart Dünya Kadınlar Günü

yorum yok
369 views okuma
4 Mart, 2018
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Babalar günü, Anneler günü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sevgililer günü,Doğum günü kurban bayramı,ramazan bayramı, yeni yıl, tüm bunlar senede bir kez kutlanan özel günler aslında insan bir birinin değerini bilir,se yada insan olarak toplumca karşılıklı sevgiyi saygıyı korur isek senede bir kutlanan her günümüz yaşadığımız sürece her gün var olur ve yaşanır.

Bugün konumuz kadınlar gününe   çok az bir zaman kala kadınlar günü ne zaman, 8 Mart kadılar gününün önemi ve tarihi merak konusu oldu. Bu sene yani 2018’de 8 mart kadınlar günü perşembe gününe denk geliyor ve sayılı günler kalan kadınlar gününü bayanlar sabırsızlıkla bekliyor aslında kadın her gün değerli olmalı kadının yeri farklı olmalı kadın anadır,kadın eştir,kadın yuvayı yapan dişi kuştur bu nedenle her gün kadınlar günü olmalı diyoruz ve tatlim.org sohbet chat sitelerimizden kadınlarımızın bu özel günleri için bir kaç güzel mesaj sunuyoruz.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun.

Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

Peygamberimizin Cennet annelerin ayakları altındadır sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap