Ankara Sohbet Chat Siteleri

yorum yok
340 views okuma
2 Ekim, 2017
Ankara Sohbet Chat Siteleri

Ankara Sohbet Chat Siteleri

Türkiye’min Vatanımın Başkenti için Ankara Sohbet Chat Siteleri hizmete başlamıştır Ankara ilimizin insanlarını dünya genelindeki yaşayan sohbet sevenlerimiz ile buluşturuyoruz.

Konu Ankara olur ise konuşacak çok şey var geçmişten bu günümüze tarih Ankara ile yazılmıştır memleketimin efsane şehri en büyük ve özel olanı ise Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk kalplerimizde yaşıyor ve nesilden,nesil,e yaşatmaktayız unutmadık aslada unutmayacağız.Mustafa Kemal Atatürk büyük bir lider. Gerek askerliği döneminde gerek sivil hayata geçişi döneminde bir ülkeyi yok olmaktan kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmıştı asırlar geçse bile unutmak mümkün,mü.

Koca bir tarih yazan Ulu önderimiz ve efsane şehrimiz Ankara hakkında bilmediğimiz o kadar çok konu var,ki ve bizler sohbet odalar, chat odaları olarak amacımız Ankara halkını sitelerimizde misafir ederek bilmediğimiz her şeyi sorarak Ankaralılardan bire,bir öğrenmek isteriz.

Bizlerin bu istekleri kurmayacaklarını ümit ederek sayın Ankara halkını ve Türkiye insanını dünya ülkelerindeki yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızı  Ankara Sohbet Chat Siteleri,mize davet ediyoruz.

Ankara Hakkında Kısa Bilgi

Ankara ili, doğuda Kırıkkale, kuzeydoğuda Çankırı, kuzeybatıda Bolu, batıda Eskişehir, güneyde Konya, güneydoğuda Kırşehir ve Aksaray ile komşudur.Ankara, Türkiye Cumhuriyetinin Başkenti, dünyanın 40. büyük şehri. Nüfusu 2007 nüfus sayımına göre 4.466.756 kişidir. Topraklarının büyük bölümü İç Anadolu Bölgesinin Yukarı Sakarya bölümünde yer alan Ankara ilinin merkez kentidir.

Ankara’nın, merkez ilçe ile birlikte 21 ilçesi ve bunlara bağlı 1 167 köyü vardır. Ankara’da  kara ikliminin özellikleri dikkati çeker. İl çevresinde halkın başlıca geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Tarım alanında daha çok buğday, arpa, yulaf, pirinç gibi tahıl ürünleriyle şeker pancarı ve patates üretilir. Kavun ve karpuz üreticiliği oldukça yaygındır. Meyve türlerinin başlıcalar, elma, armut, ayvadır.Yazlar sıcak ve kurak, kışlar soğuk geçer. Isı bakımından kış ortalaması yaklaşık olarak 0, yaz ortalaması da yaklaşık 23,5 olmakla birlikte ısının kışın – 24’e, yazın 41 dereceye kadar çıktığı görülmüştür. Yıllık yağış ortalaması 367 mm’dir. Bu ilde genellikle mayıs ayında, akşam Üzerleri birkaç saat süren kırk ikindi yağmurları kentin iklim özelliklerinden sayılır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap