Artvin Sohbet Chat

yorum yok
419 views okuma
7 Aralık, 2017
Artvin Sohbet Chat

Artvin Sohbet Chat

Değerli Artvinli ziyaretçilerimiz  bugün ki makalemizde siz değerli Artvin sohbet odaları sevenleri için sınırsız ve eğlenceli bir şekilde hizmetlerinize sunmaktayız. Bizim burada amacımız sizlere ücretsiz ve üyelik siz bir halde en iyi hizmetleri sunmak ve bütün hizmetlerimizden  anında yer vermeniz için burada toplanmış bulunmaktayız.

Türkiye’nin en güzel illerinden birisi olan Artvin bugünkü makalemizde yer almıştır. Artvin sohbet chat odaları sayfasında kendinize en uygun birimini aramıştınız? O zaman doğru yerdesiniz. Derhal sende sitemizin ana sayfa bölümündün kendinize ve sitemize birde sayfada bulunan partnerinizin dikkatini çekecek bir nick alarak anında sistemimize giriş yapabilir ve burada arzu ettiğiniz kadar kafanıza bakılırsa takılabilirsiniz.

Artvin sohbet chat odalarımızda Artvin,in bütün ilçelerinden aramıza binlerce kişi katılmaktadır. Sende bunlarla tanışabilir ve onlarla istediğiniz kadar kafanıza bakılırsa takılabilirsiniz. Tüm Artvin sohbet severler burada en güzel zamanlarını eğlenerek ve Karadeniz müziklerini dinleyerek zaman geçirip dostluk ve dostluklarını kurmaktadırlar. Sende bütün hizmetlerimizden  istifade etmek istiyorsan o zaman hemen sitemize gelmeniz yeterli olacaktır.

Artvin İlimiz

Artvin İlimiz Artvin, Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan şehri. Dik bir yamaç üzerine kurulan, tarihi ve tabii güzellikleri ile göz kamaştıran Artvin; kuzeydoğusunda Gürcistan sınırı, güneydoğusunda Kars, güneyinde Erzurum, batısında Rize ile çevrilidir. Kuzeybatısında Karadeniz’e, ortalama 50 kilometrelik kıyısı vardır. Artvin, ili ikiye bölen Çoruh nehri, dik yamaçlı uzun vadileri, 3900 metreye kadar yükselen birbiri ardına sıralanmış yüksek dağları, balta girmemiş doğal ormanları, yüksek dağların doruklarında Krater gölleri, Kara gülleri, yeşil yaylaları, fauna ve flora zenginliği, tarihi kilise, kale ve kemer köprüleri, geleneksel mimarisi ve festivalleri ile çeşitli turizm değerlerini içinde barındıran otantik bir turizm beldesidir.

Kaç kar ve Kar çal dağlarında yapılan dağ tırmanışları, bölgenin değişik yörelerinde doğal güzellikler içinde bulunan trek king parkurlarında yapılan doğa yürüyüşleri, Çoruh Nehri ve Bar hal çayında yapılmakta olan rafting, katamaran ve kano gibi akarsu sporları Artvin’in turizm çeşitliliğini zenginleştirmektedir. 4 ncü Dünya Akarsu Sporları Şampiyonası 1993 yılında Çoruh nehrinde yapılmıştır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap