Bizim Chat Odalarımızda Sohbet Başkadır

yorum yok
394 views okuma
22 Eylül, 2017
Bizim Chat Odalarımızda Sohbet Başkadır

Bizim Chat Odalarımızda Sohbet Başkadır

Tatlim.org Bizim Chat Odalarımızda Sohbet Başkadır Türk toplumu olarak konuşmayı seven milletiz her an fırsat buldukça her yerde kendimize konuşacak insanlar bularak saatlerce sohbet ederiz,ayak üstü bile bu  konuda oldukça başarılıyız.

Reel ortamlar dışında birde chat siteleri var yazılı dahi olsa buralarda çok sayıda insanlar ile iletişime geçerek arkadaşlık kurup  da konuşma ihtiyacımızı gidererek rahatla,ya bilmekteyiz.

Bizlerin toplum olarak sohbet aşkımızı bilen site sahipleri her geçen gün yeni hizmetler ,yeni yerler açarak insanlara faydalı hizmet vermeye devam etmektedirler maddi,manevi emek vererek.

Hepimizin katıldığı sohbet odaları aslında karşıdan bakıldığı zaman bizlere verilen hizmetin zorluğunu tahmin bile edemeyiz bir işin içinde olmayınca karşıdan her şey basit geliyor.

Bugün siz değerli okuyucularıma sohbet siteleri ziyaretçilerine genel olarak tüm site sahiplerinin ortak sorunlarına değinmek istiyorum.Gerçekten bu işler çok zor iş arkadaşlar.Şimdiye kadar çoğu yerde bulundum ve neredeyse her yerde yönetim ile iç içeydim ve halende öyleyim bu nedenle gözlemlerime ve sahip olduğum olaylara dayanarak bu konuyu Bizim Chat Odalarımızda Sohbet Başkadır  konumuzu biraz bu yönde değiştirerek site sahiplerinin içerisinde bulundukları zorlukları ele almak istedim.

Sohbet Chat siteleri kurucuları Ve Ziyaretçileri

Sohbet siteleri açmak aslında basit iş domain al ve açarsın ama birde işin perde arkası var sadece domain le bitmiyor insanlar emek veriyor maddi olarak ayda para ödüyor maddiyat bir yana maneviyatında göz önünde bulundurur isek daha bir meşakkatli olduğunun farkına varırız.Her sitenin çok sayıda ziyaretçileri vardır ve yönetimdeki bulunan görevliler buralarda kimse,kimseyi tanımaz ve hepimizin ayrı,ayrı karakteri ve kültür farkımızın varlı gıda gündeme gelecek olur ise tahmin etmek zor değildir bazı sorunların,anlaşmazlıkların çıkabileceğini.

Arkadaşlar sözlerimi kimse üzerine alınmasın genel olarak yazıyorum sohbet odalarında olan olaylar o kadar vahim duruma gelmiş bir haldeki bazen öyle oluyor,ki insanlar yok yere tartışma yaratarak herkesin huzurunu kaçırabiliyorlar.Ve bu durumda site içerisinde bulunan masum insanların ve site sahiplerinin ne kadar zor durumda bırakıldığının hepimiz farkındayız,düşünü-yorumda ölümlü dünyada neyi paylaşamıyoruz.Sevip,sevilmek,gülüp eğlenmek var iken neden bu gereksiz tartışmalar neler oluyor bize insanlık nereye gidiyor.

Sohbet siteleri katılımcıları olarak bende içinizde hepimiz bu kırmalara,kırılmalara bir son verelim bencilliği bırakarak hoş görülü bir şekilde iletişimler yapalım ve egolarımızı tatmin etmeyi değilde birde verilen maddi,manevi emeği düşünerek emeğe saygılı olalım.

Hatam olmuş ise sözlerimde affınıza sığınarak saygılarımı sunar mutlu,huzurlu hoş sohbetler dilerim.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
Sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap