Chat Odaları

yorum yok
553 views okuma
30 Kasım, 2017
Chat Odaları

Chat Odaları

İnternet ,İnternet ile hizmetlere sunulan chat odaları sohbet odaları Aşağı yukarı 1990 ların bizlere en güzel hediyeleri tabi sadece İnternet  dünyası sohbet siteleri le kısıtlı değil eğlenceli zamanlar geçirilmesi için oyunlar,müzik dinleme siteleri, örgenciler için ders yardımı,ve bir çok alanda sayısız hizmet İnternet ile ayağımıza kadar gelerek hayatımızda büyük kolaylıklar sağlamış oldular halende olmaktadırlar.

İnsanlık için en büyük hizmeti veren İnternet ortamındaki site kurucuları her geçen gün yeni,yeni arayış içinde olarak yeni hizmetler sunmak amaçlı çalışmalarını sürdürmektedirler yani teknolojinin hayatımıza kattığı yeniliklerinde sınır yok lakin İnternet,in faydaları özenli ve dikkatli kullanmadığımız zamanlarda başımızı ağrıtacak nitelikte sorunlarda çıkarmaktadır.

Bu yaşanması mümkün olan sorunlar her girdiğimiz sitede olabilir tek yapmamız gereken dikkat etmektir,ne gibi dikkat edebiliriz kimlik bilgileri,banka bilgileri gibi kişisel bilgileri vermemeye gayret ederek sadece sanalda değil reel ortamlar-dada aynı hassasiyeti göstererek kendi kendimizi mağdur etmekten kaçınmalıyız.

Chat Odaları Arkadaşlık Siteleri

İnternet,in teknolojinin harikası chat sohbet siteleri,Arkadaşlık siteleri sanal muhabbet ortamları çok sayıda bulunan bu siteler kimleri yazılı sohbet,kimileri sesli görüntülü sohbet hizmetleri vermektedir. Tatlim.org chat sitesi,de binlerce sitelerden yazılı hizmet verenlerden bir tanesi.

Kısa bir tanıtımını yapacak olur isek tatlim sohbet seviyeli ortam kaliteli hizmetler ile ön plandaki  sitelerden bir tanesi bedava olarak sunduğu hizmetler arasında sınırsız radyo yayını,çeşitli oyun odaları, mobil sohbet imkanları ve mircler sitenin kendisine ait kolay kullanımlı mircleride bedava olarak indirilerek kullanılabilmekte.

Kaliteli hizmet,seviyeli iletişimlerin kurulduğu huzur dolu özgürce davrana bileceğiniz hoş bir sohbet chat ortamının özlemini çekiyorsanız tam sizlere göre bir yer denemeye değer doğrusu benim vaz geçemediğim favori sitelerden bir tanesi ilk geldiğim zamanlarda az biraz yabancılık çektim ama alışması zor olmadı insanların  sıcak kanlılıkları ile hoş karşılamaları çabuk alışmamda çok yardımcı olarak ortama kolay edepte olmamı sağladılar.Ve artık her gün zamanımı burada arkadaşlarımla geçiriyorum kısaca tanımlamak gerekir ise galibe ben bu sitenin tiryakisi oldum her akşam buradayım güzel arkadaşlıklar kurmamız için sizler, ide beklerim.

 

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap