Dul Chat Dul Sohbet

yorum yok
648 views okuma
25 Kasım, 2017
Dul Chat Dul Sohbet

Dul Chat Dul Sohbet

Harika Chat Ortamı Dul Chat Dul Sohbet Odaları harika ortam gerçekten insanın her arayışına hitap eden güzel sohbet sitesi arkadaş burada, dost burada, aşk,sevgi  ve sohbet sevgisi ile dolu insanlar.

Bu gün hiç içimden site tanıtımı yapmak gelmiyor zaten çoğu konumuzda yeterince sitemizden,site hizmetlerinden söz ettim Hazır konumuz evliliğe dayanan bir konu olduğu için biraz bu konu üzerinde söz edeyim.

İnsanlar neden evlenir neden boşanır,neden dul kalır tabi benim gözümde dul kavramı başka dul eşlerden birinin vefat etmesi ile geride kalan kişiye dul denir.

Toplulumuzda boşanmış yada vefat sonucunda geriye kalanlara her iki olayda,da dul denmekte ölüm ALLAH ,ın emri kimsenin er veya geç ölümden kaçışı yok ALLAH hayırlı ölümler versin ölüm nedeni ile ayrılıkta bir nevi mecburiyet kader.

Dul Chat Dul Sohbet Odalarından Evlilik Ve Boşanmalar

Ve evlenmek boşanmakta kaderdir  lakin kader dediğimiz birazda biz insanların elinde insan bazen kaderini kendi yazarmış derler herkes için geçerli ol-masada çoğu insan için geçerli bir söz.

Evlilikte boşanma sebepleri eskilerde boşanmalar pek olmazmış yani ninelerimiz,annelerimiz zamanında geneli görücü usulü  olan evlilikler ve bir birini hiç tanımayan,iki insan hatta o zamanlar görmeden bile evlenenler çokmuş ve belki o zamanın yaşam şartları belkide gerçekten insanlar görmeden evlilik bile yapsa geçinmeyi başarıp bir ömür boyu beraber yaşayarak ölüm ayırmakta idi.

Şimdiki zamanın evlilikleri gene l olarak boşanma ile sonuçlanmakta eskisi gibi pek görücü usulü ile evle nende yok aksine yıllardır konuşarak yada nişanlı kalarak yapılan evlilikler,tanışma veya nişanlılık süresince her karakterleri ile anlaşan çiftler evlenip aynı çatı altında yaşamaya başlayınca  tartışmalar çıkıyor hemde ayrılıkla sonuçlanan tartışmalar.

Evlenmek bir yuva kurmak özelikle günümüz şartlarında o kadar zor, ki boşanmakta bir o kadar kolay ne güzel olurdu hiç boşanmalar olmasa çocuklar annesiz,babasız kalmasa ufak,tefek olaylar için mutlu başlangıçla sonsuz hayaller üzerine kurulan yuvalar yıkılmasa tüm evli çiftler bir yastıkta kocayarak ayrılıkları ölüm olsa ve kimse dul kalmasa yani Türkiye şartlarında dul olarak yaşamakta çok büyük bir sorun yinede her şeyin sorun olduğu toplumumuzda hepimize sorunsuz bir hayat temennilerim ile hoşça kalın.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap