Gerçek sohbet

yorum yok
68 views okuma
18 Kasım, 2018
Gerçek sohbet

Gerçek Sohbet

Gerçek sohbet ile dostlukların mekanı hiç eksiksiz bir şekilde kullanıcılarına her konuda hizmet etmektedir. Türkiye’de ender görülen hatta benzeri yok denecek şekilde bir chat mekanı olan sitemiz sanalı gerçek yapan, sanal değil de reel sohbetleri ile karışınızdaki insanları yanı başınızda hisettiren sohbetler ettirmektedir.

Yüzlerce insanı kültürel farkları, hayat şartları, dilleri, ırkları konumları, maddi durumlarının önemsenmedigi sohbet sitemiz ile tüm insanlara saygı ve sevgi ile kucak açarak en gerçek sohbet platformunu oluşturduk. Sınırsız kullanım süresi tanımakta olan sitemiz ziyaretçi yada sitede görevli kim olur ise olsun kimseden çıkar gözetmeyen güvenilir bir ortamda keyifli saatler geçirebileceksiniz. Site içerisinde diğer internet ortamlarında karşılaştığımız bazı siteler gibi yetki alımlarında maddi talepleri bulunmamaktadır. Sitemiz yetkililerinin ziyaretçilerinden yada görevlilerinden beklentisi sadece dostluklarını burada sunmaları gerçek bir şekilde sohbet etmeleridir.

Reel Sohbet Burada

Peki sanalı gerçek yapmayı nasıl başarırız yada karşımızda iletişimlere geçtiğimiz insanların sanal robot değilde yaşayan canlılar olduklarını kaçımız biliyor dilerseniz bu konuyu biraz tartışmaya açalım. Aslında bir gerçeği göz önünde bulundurarak insan realinde ne ise sanal ortam dedikleri sohbet chat  odalarında da aynı karakteri sergiliyor.

İyi karaktere sahip saygılı, edepli kişiler iyilik saçıyor.. Kötü karakterli kişiler ise egolarını tatmin ederek kötülük saçıyor. Bu sadece sanalda olan bir şey değil. Real hayatımızda da çevremizde karşılaştığımız olaylar en basit bir tane örnek verecek olursak erkek yada bayan en çok olan olay dedikodu, gereksiz konuşmalar, kim ne demiş, o onu dedi, bu bunu dedi ve olay büyür de büyür.. Ta ki millet bir birini rencide etmeye kadar gider. Herkes bir şeylerin peşinde ama neyi paylaşamıyoruz onu da anlamış değilim. Sanalda yani sohbet ortamlarında kimse kimseyi tanımaz, hayatını bilmez. ona rağmen sanki birbirilerinin evinde yaşıyorlarmış edası ile insanların ardından gerçekmiş gibi yalan dolan iftira atarlar.

Sanal alemde bu tip olayların çok olması yüzünden bu tip platformlara genel olarak farklı bir gözle bakılır. Ama biz gerçekten diğer sohbet siteleri gibi değil de daha düzgün bir şekilde kullanıcılarımıza hitap etmekteyiz. İşte o yüzden gerçek sohbet denince akla gelen ilk ve tek mekan TatLim.ORG sizlere ebediyen bu yolda bu şekilde hizmete devam edecektir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

En tatlı sohbet odaları

En tatlı sohbet odaları Yaklaşık 2 yıldır Türkiye'de en tatlı sohbet ...

Javasız sohbet

Javasız sohbet Gecenin bu saatinde bile javasız sohbet kullanıcıları için ...

Feda sohbet

Feda sohbet Yıllardır bu platformda olanlar çok iyi bilir ki feda sohbet bu ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
sohbet | türkiye sohbet | Sitemap