İstanbul Sohbet Chat Odaları

yorum yok
466 views okuma
2 Ekim, 2017
İstanbul Sohbet Chat Odaları

İstanbul Sohbet Chat Odaları

İstanbul ,İstanbul olalı görmedi böyle bir İstanbul Sohbet Chat Odaları Tatlim sohbet   arkadaşlık,dostluk,aşk,sevgi,muhabbet,radyo,eğlence,müzik,yarışma saygı,sevgi ne arasanız burada yaşanmakta,

Google sayfalarında her konu başlığı ile emin adılar ile ilerlemeyi kendimize hedef aldık ve sohbet chat konu başlıkları altında hizmetlerimiz artık Türkiye’nin tüm şehirlerinin adına ve Dünya ülkelerinin tamamının adı-nada hizmetle başlamıştır.

İlk şehirlere hitap edeceğimiz konumuz Türkiye,nin büyük illerinden olan asil ilimiz İstanbul için olup tüm İstanbul halkını Türkiye hatta yabancı ülkelerinde yaşayan insanlarımız ile aynı çatı altında buluşturuyoruz.

Bu buluşturmadaki amacımız her yerdeki yaşayan Türk insanımızın bir,birleri ile tanışarak arkadaş olmaları ,karşılıklı yaşam tarzlarını,hayatlarını paylaşmaları.

Sohbet siteleri olarak ziyaretçilerimize sunumlarımız ilk etapta kaliteli hizmet,seviyeli sohbet,ücretsiz katılımlar ,sınırsız ziyaretler,girişlerimiz web sohbet mobil sohbet mobil chat olup İnternet,in bulunduğu her cihazlardan chat sitelerimize katılımlarınız javasız,şifresiz,üyelik-siz,kayıt olmadan sorunsuzdur.Yönetim olarak maddi olarak kimseden bir beklentimiz yok manevi olarak yanımızda olmanız ve bizlere destek olmanız için İstanbul Sohbet Chat Odaları,da ziyaretlerinizi beklemekteyiz.

İstanbul Hakkında Kısa Bilgi

İstanbul’un üç tarafının denizlerle kaplı olması da yer alıyor. Marmara, Ege denizi ve Karadeniz’de kıyıları olan İstanbul bu bağlamda deniz turizmi içinde dünyanın en cazip tatil bölgelerinden bir tanesi olarak ön palana çıkmayı başarıyor.İstanbul, Marmara Bölgesinde il ve Türkiye’nin en büyük kenti.

Tarih boyunca çeşitli imparatorluklara başkentlik yapan şehir, 133 milyar dolarlık yıllık üretimiyle Dünyada 34. sırada yer alır. Türkiye’nin kültür ve finans merkezidir.Tarih boyunca pek çok devlete başkentlik yapmış olan İstanbul’un topraklarının yarısı Asya kıt,asında yarısı ise Avrupa kıt,asında yer almaktadır. Şehir hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın en kalabalık şehridir.

Bölgede geçim kaynaklarının oldukça fazla olması sebebiyle Türkiye’nin diğer illerinden oldukça fazla göç almaktadır.İstanbul günümüzde olduğu gibi geçmişte de birçok medeniyetin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Uzun yıllar Bizans’a ev sahipliği yapmış olan İstanbul, Osmanlı Devletinin en parlak dönemlerinde dahi surları sayesinde ele geçirilememiş ancak

Fatih Sultan Mehmet’in hükümdar olmasından sonra yapılan 12 karışlık toplar ile ele geçirilmiştir. İstanbul’un Osmanlı Devletinin eline geçmesi bir çağı kapatıp diğer çağı başlatmıştır. Bu nedenle İstanbul tarihi boyunca dünyaya iz bırakmayı başarmıştır.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
Sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap