İsviçre Chat Sitesi

yorum yok
737 views okuma
3 Kasım, 2017
İsviçre Chat Sitesi

İsviçre Chat Sitesi

Yazılı Sohbet Siteleri, Online Sohbet siteleri İsviçre Chat Sitesi çevrimiçi sohbet odaları mükemmel bir yazılı sohbet platformu olarak insanlar üzerinde çok büyük bir etki haline geldi. tatlim.org Türkiye yazılı sohbet kullanıcıları adı gibi çalışan Güncel bir web sohbet platformudur. Türkiye’nin her bilgesine hizmet veren sitemiz yurt dışında yaşayan gurbetçi tük vatandaşlarımızda unutmayarak Dünyanın bir çok yabancı ülkeleri-nede hizmetler vermektedir.

İnternet üzerinde iki kişi arasında kısa ve hızlı iletişim yazılı sohbet olarak bilinir. Görüşme ağ üzerinden özel iletişim programı yardımı ile gerçekleşir. Yazılı Sohbet sırasında yalnızca metin yazılı iletişim kurar. Sohbet protokol IRC tanıtıldı. Şu anda, teknoloji gelişmiş ve ayrıca Yazılı sohbet veya Yazılı Chat Sohbet bulabilirsiniz. Chat siteleri olarak size yakın insanları bulabilmek için oluşturduğumuz farklı odalardan seçerek hızlı ve kolay bir Türkiye’nin tüm bölgelerinden insanları ve Dünyanın farklı bölgelerinden insanları bir çatı altında topluyoruz.

Ve ziyaretçilerimiz nereden olursa olsun kim olursa olsun fark etmez hoş bir aile ortamında seviyeli iletişimler kurularak kalıcı dostluklar kurulmaktadır.

İsviçre Hakkında Bilgi

Avrupa’nın en dağlık olan ülkesi İsviçre’nin, kuzeybatısının Fransa sınırı boyunca Jura dağları yer alırken güney kesiminde Alpler yer alır. Bu iki dağı Mitteland yaylası ayırmaktadır.İsviçre; Alpler’in eteklerinde yer alan, doğası ve kültürüyle Avrupa’nın turizm merkezlerinden biri haline gelen, dağ tatili yapabileceğiniz, denize kıyısı olmayan küçük bir ülkedir.

Ve Her mevsim gidilebilir. Hava koşulları yaz ve bahar aylarında daha iyiyken, kış aylarında da kayak turizmi oldukça gelişmiş durumdadır.İsviçre, Almanya , Fransa , İtalya , Avusturya ve Lihtenştayn ile sınırı bulunmaktadır. İsviçre’de resmi dili mevcuttur bunlar sırasıyla

Almanca, Fransızca ve İtalyanca, dördüncü bir ulusal dil olan Romansh, yalnızca Romalı dili kişilerle iletişim kurmak için resmi bir görevdir.İsviçre, tarafsız (1815’ten beri yabancı bir savaşa girmemiş) uzun bir geçmişe sahiptir ve bu nedenle, merkezi New York’ta olmakla birlikte İsviçre’de birçok departmanın bulunduğu Birleşmiş Milletler gibi çeşitli uluslararası örgütlere ev sahipliği yapmaktadır.

İsviçre Şehirleri

Zürich Geneva Basel Berne Lausanne Lucerne St. Gallen
Winterthur Lugano Baden-Brugg Olten-Zofingen Biel/Bienne

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap