Kadınlarla Sohbet

1 yorum
771 views okuma
11 Kasım, 2017
Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet Kadına Saygı, Kadına Sevgi öncelikle unutmamamız gerek kadın anadır,kadın yardır,her şeyden önce kadında bir insandır toplum olarak bayana verdiğimiz değerin yeri malum bunu çevremizde veya medya haberlerinde sıça görmekteyiz tabi genel olarak konuşmamamız gerek her erkekte kadına değer vermiyor anlamına gelmez ama azınlık olarak bayan kıymeti bilmeyenlerimiz-de çok.

Bu sadece eşler arasında olan bir sorun olmayıp her ortamda her konumda ne olursa olsun nedense toplum olarak erkeklerin düşüncesi her şeyde kendilerini ön planda tutmaları hal böyle olunca,da yapılan haksızlığın bencilliğin sonucu ezilen bayanlar.

Bu konu üzerinden basit ve gözle görülen hepimi-zinde az çok tanık olduğu sohbet chat sitelerindeki bayanların mağdur edildiği durumlar bugün bu konuyu ele alacak olursak sosyal paylaşım sitelerinde neler oluyor onlardan biraz söz edelim.

Sohbet Chat Sitelerinde Kadınlarla Sohbet

Bayan yada erkek hepimiz neredeyse her gün sohbet etmek amacı ile bu tür sitelere katılmaktayız dikkat ettiğim bir konu nedense sanal ortamlarda bile erkeklerin egemenliği ve ön planda oluşları ve kadınların düştüğü durumlar mağduriyet ve rencide edilmeleri yazı ile bile olsa kadının ne kadar zor durumda bırakılması.Bırakın o ortamlardaki bayanları bazen oluyor,ki hiç bir şeyden haberi olmayan anneler,eşler,bacılar hakkında olumsuz yazıları görüyoruz.

Örnek vermek gerekir ise kısa kısa örnekler vererek bu konuya açıklık getirelim biricisi sohbet ortamında bulunan bayana yapılan ikili görüşme isteği yada arkadaş olma teklifi bu yapılan teklif hayır olursa başlıyor sözlü saldırı yada iki karşı cins ikili iletişime geçerek bir süre arkadaşlık yaptıktan sonra sonu ayrılık olur ise bu durumda,da kadın haksız duruma düşürülmek için hakaret,rencide edici sözler ve özel hayatlarının dile getirilere mağdur duruma düşürülmeleri.

Bu tür ortamlarda yapılan yapılmaması gereken hatalardan bir tanesi ise erkek ziyaretçilerin bir birlerine kızdıkları zaman maalesefi ilk yaptıkları şey argo,küfür sözleriyle o ortamda bulunmayan bayanların anne,kız kardeş,ve eşlerin olmayacak hakaretler maruz kalmaları,Herkesin ailesi var insan olarak kendilerine yapılmamasını istemedikleri şeyleri karşılarındakilere yapmamaları gerekir.

Her ortamda Türk toplumu olarak ilk önce kendimize saygımız olsun kendine saygısı olanın zaten karşılarındakilere de saygıları olur ve ahlaki değerlere önem veren kişilikli bir insanda toplum içerisinde ve bayanlar ile nasıl konuşması gerektiğini anlar.

Sözlerim bir şahsa değil aksine geneldir sanal ortamlarda bırakın kabadayılık yapmayı klavye başına geçince unutmayın insanlığınızı ve karşınızdaki kişilerinde insan  olduğunu.

Kadın Anadır Kadın Bacıdır Kadın Sırdaştır Kadın eştir Kadın Kahramandır Kadın Özeldir

 

 

 

 

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Kadınlarla sohbet bayan sohbet kızlarla sohbet arayan erkekler için seviyeli sohbet imkanları ile tatlim.org sohbet chat sitesi eşi bulunmaz bir ortam canlı sohbet online sohbet yazılı sohbet yazılı chat imkanları mobil sohbet mobil chat girişleri ile türkiye sohbet turk sohbet türkçe sohbet sitesi

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
Sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap