Kastamonu Sohbet

yorum yok
633 views okuma
18 Kasım, 2017
Kastamonu Sohbet

Kastamonu Sohbet

Türkiye sohbet odaları turk chat Kastamonu Sohbet Avrupa sohbet Avrupa chat Dunya sohbet etmek için burada buluşuyor Ve sayın Kastamonu halkı siz neredesiniz sizler, ide tatlim.org sitemize dünya ile buluşmaya davet ediyoruz.

Web üzerinden mobil sohbetler için akıllı telefonlarınızdan ve İnternet,in bulunduğu tüm cihazlardan ziyaret edebileceğiniz sohbet chat odalarımız  hoş bir arkadaşlık ve dostlukların yaşandığı sitemizde sınırsız radyo yayınlarımız online dj lerimiz ile hizmetinizde olup özel isteklerini-zede yer verilmektedir.

Ayrıca eğlenceli zamanlar geçirmeniz  için ise çeşitli oyun odalarımız,yarışma odalarımızda bulunmaktadır Türkçe soru cevapları olan oyun odalarımızda,da gönlünüzce yalnız yada arkadaşlarınız ile eğlene bilirsiniz.

Türkiye,nin her bölgesinden ve dünya genelinde yaşayan vatandaşlarımızı sitemizde misafir ederek yaş-adadıkları şehirler hakkında yaşam tarzlarını kültürlerini  öğrenerek bilgi sahibi oluyoruz.Şahsen Kastamonuyu hiç tanımam gitmedim nerede kültürü nedir hiç bir bilgim yok dilerim sohbet odalarımıza gelecek Kastamonu halkından bu güzel şehrimizin tüm özelliklerini öğrenmek nasip olur.

 

Kastamonu Sohbet Ve Kastamonu Hakkında 

Kastamonu, Türkiye Cumhuriyetinin Karadeniz bölgesinde yer alan ve Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın ile sınırı bulunan Karadeniz kıyısında bulunan bir ildir

Eski bir yerleşim merkezi olan Kastamonu il merkezi ve ilçelerinde birçok eski eser ziyarete açıktır. Belli başlıları Araç, Taşköprü, Küre, Abana ilçeleri sit alanı kapsamındadır.

Kastamonu kültürel zenginliği ve doğal güzellikleri ile ünlü Karadeniz Bölgesinin en önemli illerinden biridir. İl 7000 yıllık tarihi geçmişe sahip bir müze şehir görünümündedir. Dünyanın en güzel köşelerinden biri olan Kastamonu dağları, kanyonları, göl ve akarsuları, denizi ve yemyeşil ormanlarıyla bir çok alternatifler sunan bir tatil bölgesidir.

Kastamonu`daki turizm potansiyeli aynı zamanda çeşitlilik de arz etmekte ve kıyı turizminden kış turizmine çok geniş bir yelpazede yılın on iki ayında turizm hizmetleri sunulabilmektedir.

Kastamonu ili zengin bir mutfağa sahiptir. Her pazar fırınlarda pastırmalı ekmek veya etli ekmek yaptırılır.Tarhana çorbası, ana-kız çorbası, ecevit çorbası, külbastı, ıklama, kapatma, kavurma, erişte, köle hamuru, banduma, kaygana, cırık, bir yan kebabı, mantı, haluçka, simit tiriti, mısır çöreği, baklava, kaşık helvası, pekmezli un helvası, çekme helva, hasüde yörenin sevilen yemek ve tatlılarındandır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap