Kimin ne olduğunu anlamak

yorum yok
739 views okuma
8 Eylül, 2018
Kimin ne olduğunu anlamak

Kimin ne olduğunu anlamak

Kimin ne olduğunu anlamak icin aslinda en iyi yer sohbet siteleri olmaktadır. Bu nasıl oluyor yani? diye düşünen arkadaslarimiz makalemin devamını okumaya devam etsinler..

Yepyeni insanlarla tanisip yeni dotluklar edindigimiz sohbet siteleri icerisinde aslinda eski dostlarimizin da ne oldugunu birebir cözebiliyoruz. Bu gün ben bunu tamamen anlamis bulunmaktayim. Yillardir benle beraber olan, dost olarak görüp bildiğim kişinin içinde meğerse bambaşka biri yatıyormuş.

Basliktanda anlayacaginiz gibi hersey, tüm dedikodular, vay be abii diyecegimiz olaylar sohbet platformları icerisinde mevcut. Bu siteleri zaten hemen hemen hepimiz biliyoruz. Pek tavsiye etmez bir cok kisi. Biz bagimlisi oldugumuz icin aliskanlik oldugu icin giriyoruz belki ama bir cok kisi burayi kötü amaclari icin kullaniyor. Buna yillardir tanidiginiz insanlarda dahil.

Bu chat sohbet siteleri öyle güzel ise yariyomus ki bu gün bir kez daha anladim. Sanal insanlar, sanal kisiler yüzünden insanlar 2o senedir tanidigi kisilerin arkasindan konusabiliyor, onlari kötüleyip sizlerin yüzüne gülebiliyormus. Ve sonunda birebir sahit oldum bende.

Bir dostunuzu, dost dediginiz kisileri bence tamamen tanimak icin onu sanal ortama en önemlisi sohbet siteleri icerisine sokun. Bakin o zaman gercek dostmu degil mi anlayacaksiniz. Evet belki benim canim yandi diye böyle yaziyorum su an ama emin olun ki bir cok bilincli ircd kullanicisi da biliyor ki buraların yani bu tip sitelerin genellemesi böyle.. Her ne kadar sanal ya da gerçek dost olursanız olun illaki karşınızdaki kişi menfaatleri bitince sizi kötülyecektir.

Neyse ben sözü fazla uzatmiyim siz siz olun insanlara gerektiginden fazla deger vermeyin. Cünkü fazla verilen deger sonrasi bi yerler kalkip arkanizdan isler cevrilebiliyor.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Diyarbakır sohbet

Diyarbakır sohbet Sizler istediniz biz de sizin için bu odayı da aktif hale ...

Her Sohbet Adamca Sohbet Değildir

Her Sohbet Adamca Sohbet Değildir Herkes Sohbet eder ama Her Sohbet Adamca Sohbet ...

Mobil Cet Mobil Muhabbet

Mobil Cet Mobil Muhabbet Mobil Sohbet,Mobil Chat Mobil Cet Mobil Muhabbet Sohbet ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Sohbet Siteleri | Mobil Sohbet | Forum Sitesi | Sitemap