Kızlarla Sohbet

yorum yok
536 views okuma
5 Aralık, 2017
Konya Sohbet Konya Chat

Kızlarla Sohbet

Tatlim.org sohbet chat Kızlarla Sohbet Bayanlarla Sohbet sitemiz toplu olarak iletişimlerin kurulduğu seviyeli bir yer olmasından dolayı insanların ilgi odağı haline gelmiştir,çoğu insan için saygı seviyenin önemi bulunmaktadır herkes her ortamda rahat ve huzurlu olamaz tabi bu kişiye ve kişilerin arayışlarına göre değişmektedir.

İnsanlar arasındaki iletişimin ,muhabbetin aslında kızı erkeği olmaz bay veya bayan  her iki cinste bazen hemcinsleri ile muhabbeti sever bazen ise karşı cinsten muhabbeti burada önemli olan karşılıklı anlayış.

Özelikle beyler karşılarındaki kızlar ile nasıl konuşulacağını bilmeleri gerek her bayan erkek ile iletişime geçince bunun altında ard niyet aramamak gerek ve erkeklerin ise kızların ufak bir yaklaşımında hemen bu kız benle konuşuyor bende aklı var gönlü var gibi tavırlar takınmamalı.

Bazen rastlıyorum katıldığım sohbet sitelerinde bazı erkek arkadaşlarımız o kadar hızlı,ki iki muhabbet ettikleri bayana anında duygusal yaklaşımlar sergileye biliyor,bir söz vardır taş yerinde ağırdır yani biraz ağır başlı olmak birazda sabırlı olarak her şeyi ilk görüşte değilde zamana bırakılması gerekir.

Ve birde chat sitelerinde de yani sanal ortamlarda önemli husus yani gözlemlediğim bir konu ise bayanlara kurulan gönül ilişkisi dedikleri iletişimleri maalesef,ki bir kişi ile sınırlı kalmıyor enteresan tarafı ise aynı ortamda bir kaç bayanla duygusal ilişki peşinde olanlarda bulunmaktadır böyle bir durumda ne kadar doğru onuda yapanlara sormak gerek.

Kızlar Sohbet Ve Kızlarla Kurulan İletişimler Nasıl Olmalı?

Konumuz beyler için öncelikle bir toplum içerisinde konuştuğunuz kişinin cinsi önemli değil her iki cins, lede konuşuyorken saygıyı elden bırakmamanız gerekli,ve kızların yapı olarak narin çabuk alıngan bir yapıya sahip olduklarını da unutmayarak gayet kibar ve nezaketli davranmalısınız.

Emri vaki yapmak hep ben konuşurum benim dediğim olur gibi sözlerinizle karsınızdaki bayanları kendinizden uzaklaştırmayın bu hareketiniz kızlara itici gelerek sizleri yanlış anlamalarında sebep olacaktır.

Önemli bir husus ise sizinle iletişime geçen muhabbet eden,güler yüz gösteren kişilerinde bu davranışları altında her hangi özel yakınlık hissine kapılmayın ve hayatınızda duygusal olarak bir bayana gönül vermiş iseniz kelebek gibi daldan dala konmanın tek kişi ile mutluluğun yollarını arayın derim.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap