Konya Sohbet Konya Chat

yorum yok
387 views okuma
15 Şubat, 2018
Konya Sohbet Konya Chat

Konya Sohbet Konya Chat

İç Anadolu bölgesinin incisi Konya,ya  Konya Sohbet Konya Chat hizmetlerimiz ile Başta Konya olmak üzere  Türkiye,ye ait tüm illerimize köylerimize kasabalarımıza ve Dünya geneli yabancı ülkelere bedava hizmetler veren sohbet sitelerimiz tüm Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarımızı aramızda görme umudu ile ziyaretlerimize gelmelerini bekliyoruz.

Konya ilimiz Türkiye,nin en büyük yüz ölçümüne sahiptir büyük kısmı İç Anadolu bölgesinde, küçük bir kısmı Akdeniz bölgesinde olup; Orta Anadolu Yaylası üzerinde Ankara, Niğde, Aksaray, İçel, Antalya, Isparta, Afyon kara hisar, Eskişehir ve Karaman ile çevrilidir.Konya ili pek çok medeniye ev sahipliği yapmış önemli bir şehrimizdir.

Konya ili tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile göz dolduran bir şehrimizdir. Konya ilinde bulunan mevlana müzesi gezilip görülmeye değer önemli yerlerdendir. Konya aynı zamanda ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Konya alışveriş merkezleri, parkları, geniş caddeleri, yüksek binaları, müzeleri ve çarşısıyla bölgede öne çıkar. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerindendir. Konya’nın simgeleri arasında Mevlana Müzesi çift başlı kartal, etli ekmek sayılabilir.Konya ilimiz özelikle HZ.Mevlana türbesi ve bir çok tarihi yerleri bulunmasından dolayı yerli ve yabancı turistlerin sıkça ziyaret ettikleri illerimiz arasındadır. Türkiye,nin en çok tahıl mahsulü üreten Konya bu özelliğini  Konya ovasının tahıl üretimine elverişli olmasından dolayı almaktadır.

Konya Sohbet Konya Chat sitelerimizde Konya,ya ait kısa bilgi verdik alında çok şey var Konya üzerine yazılacak konuşulacak her yeri ayrı bir güzellik eski çağlarda Hititlere ev sahipliği Konya,nın bir çok köylerinde ilçelerinde kasabalarında eski insanların yaşadığı elleriyle yaptıkları mağaralarda bulunmaktadır ve aysız yer altı mağaraları olan Konya insanlarının sıcak kanlı olması ve misafir Perver olması,da insanların ilgisini çekmektedir Konya anlatılmaz yaşanır Konya,lıları tanımak gerek yaşam şartları kültürleri doğası yemekleri her şeyi ile mükemmel ilimizi tanımak için Konya haklını sitelerimize davet ediyoruz.

 

 

 

 

 

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap