Samsun Sohbet Chat Odaları

yorum yok
511 views okuma
23 Ekim, 2017
Samsun Sohbet Chat Odaları

Samsun Sohbet Chat Odaları

Karadeniz’in incisi Samsun ve Samsun Sohbet Chat Odaları değerli samsun halkı için ücretsiz olarak arkadaşlık,dostluk ve muhabbet hizmetleri vermek amacı ile faaliyete geçirilmiştir.Birde samsunun tatlimsohbet için çok büyük önemi var çünkü site kurucumuz Ömer bey kendisi,de Samsunludur.

İnternet ortamlardaki sanal sosyal paylaşım ağları arasında Türkiye sohbet siteleri olarak Türkiye’nin her yerine ve Avrupa’daki Türk vatandaşlarımızı gurbetçilerimizi unutmayarak ülke,ülke

Avrupa sohbet odalarını tek tek konularımızda ele alarak google sayfalarında çıkmamızı sağlayarak o yerlerdeki yaşayan insanlarımızı sohbet chat odalarımızı ziyaret etmelerini vesile olarak tüm dünyadaki yaşayan Türk vatandaşları ile arkadaşlıklar kurarak hoş vakitler geçirmek.

Ve konu ettiğimiz her ülke ve her şehir hakkında bilgiler vererek tanıtımlar yapacağız ayrıca aramıza ziyaretlerimize  gelen insanlardan da yaşadıkları yerler hakkında bire bir bilgi edinme şansımız olacak.

Samsun İlimiz

Samsun Sohbet Chat Odaları,ndan samsun ilimize ait kısa bilgi

Samsun İlimiz:Samsun Türkiye’nin, Karadeniz bölgesinin Orta Karadeniz bölümünde yer alan ilimiz.Doğudan Ordu; güneyden Tokat, Amasya ve Çorum; batıdan Sinop illeriyle çevrilidir. İlin kuzeyinde ise Karadeniz yer alır.Samsun, Türkiye Cumhuriyetinin Karadeniz Bölgesinin Orta Karadeniz Bölümü’ne dahil büyük şehir statüsünde bir il.Samsun Mustafa Kemal Atatürk‘ün 19 Mayıs 1919’da milli mücadeleyi başlatmak üzere ilk adımı attığı yer olarak tarihimizdeki önemli yerini almıştır.

Mustafa Kemal’in 19 Mayıs 1919 yılında Kurtuluş Mücadelesini başlattığı Samsun’un Türk Kurtuluş Tarihinde müstesna bir yeri vardır. Çok eski çağların ticaret ve kültür merkezi liman şehridir. Günümüze kadar bu görünümünü devam ettirmiştir. Bugün de bu özelliğini korumaktadır.

Samsun, Orta Karadeniz Bölünümünde Yeşil-ırmak ve Kızılırmak deltalarının arasında kalan verimli bölgede yer almaktadır. Kuzeyinde Karadeniz, doğusunda Çarşamba, batısında Ondokuzmayıs ve Bafra, güneyinde ise Kavak ilçeleri ile çevrilidir. Samsun İli kıyı kesiminde tipik Karadeniz iklimi hakimdir. Ancak iç kesimlere gidildikçe karasal iklimin etkileri görülmeye başlanır. Samsun ‘da yağış Doğu Karadeniz’e göre az, sıcaklık ise yüksektir. Kıyı kesiminde kışlar ılık, ilkbahar sisli ve serin, yaz mevsimi ise kuraktır. Yağışlar genelde yağmur şeklindedir.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap