Sıp Sevdi İnsanlar

yorum yok
500 views okuma
13 Kasım, 2017
Sıp Sevdi İnsanlar

Sıp Sevdi İnsanlar

Tatlim.org sohbet odalarında bugün Sıp Sevdi İnsanlar konusunu ele almak istedim aşk,sevgi,sevmek,sevilmek Doğal olarak herkesin hakkı güzel bir duygu birileri tarafından sevilmek tabi karışılıklı olur ise gerçi bu zamanın aşkları,da nisan yağmurları gibi gelip geçici oluyor.

Nerede eski sevdalar nerede eski ölümsüz aşklar bulsak öyle seveni uğruna ölesi gelir insanın  ama maalesef artık eski aşkları sadece eski Türk filmlerinde görüyoruz adı üstünde film dememek gerekli gerçek-tende eski zamanların tarih ne ölümsüz aşklara tanık olmuş yani Türk filmlerinde değil gerçek olarak,ta insanların sevgisi aşkı ömürlük ve sadıkmış,ki bir yastıkta bir ömür geçirmişler ve ölüm ayırmış sevenleri.

Birazda zamane aşklardan söz edelim yani Şıp Sevdi İnsanlar,ın aşklarından hayatı hızlı yaşayan yeni nesil ne çabuk aşık oluyor seviyorlar ne çabuk ayrılıyorlar hızlarına yetişmek mümkün değil böylesi yani hızlı başlayan aşklar birde sohbet chat siteleri,sosyal paylaşım ağlarındaki iletişimler ile başlayan aşklar dahil oldu.

Genelde erkeklerin şıp sevdi olmasından dolayı  başlayan aşkların ömrü en fazla üç gün sürmekte yada bilgisayar başında bir kızla,da kalmayıp bir kaç kişi ile,de birliktelik kurup hep-sinede aşk sözleri sarf-edilmektedir.

Bu olaya hepimiz tanık olmuşuzdur olmadık bir şeyi konuşmuyoruz acı ama gerçek bir olay sevmek o kadar basit olmamalı bir kalbe bir kişi sığmalı ve insan biri ile beraber iken ikinci bir kişiyi kalbine almamalı ihanet asla hoş bir durum değil kişi kendisine yapılmamasını başkasına,da yapmamalı.

Gerçekleri konuşmak gerekirse özelikle sanal aşklara inanmıyorum tabi birde kişiyi tanımdan ilk görüşte aşığım diyenlere bu tür başlayan ilişkileri ben çıkar ilişkisi olarak görüyorum ve bundan dolayıda asla inanmıyorum.

Zaten vicdanlı olan bir insanda çıkar uğruna yalandan seviyorum demez diyenler ise her şeyden önce yıkacakları hayatları ve insanların ne derece üzülüp mağdur olacaklarını düşünmesi gerekli.

Tatlim.org sohbet chat sitemizin bugünkü konumuzun sonlarına gelmişken bayan arkadaşlarıma bir kaç söz söylemek isterim inanmayın arkadaşlar ilk karşılaştığınız kişileri iyice tanımadan aşk sözlerine kanmayın inanmayın sonunda üzülen mağdur  olan siz olursunuz.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap