Sohbet Chat Sitelerindeki Vefasızlıklar

yorum yok
439 views okuma
26 Eylül, 2017
Sohbet Chat Sitelerindeki Vefasızlıklar

Sohbet Chat Sitelerindeki Vefasızlıklar

Merhaba arkadaşlar Sohbet Chat Sitelerindeki Vefasızlıklar bugün konumuz bu bazı gerçekler vardır insanı insanlığından utandıran şahsen ben sanal ortamlardaki yaşanan haksızlıkları vefasızlıkları gördükçe hayretler içerisinde kalıyorum.

Gördüklerim hiç normal değil ve çok üzücü bir durum hani artık ziyaretçi olarak katıldığımız bu ortamlarda bir,birimize karşı olan haksızlıklar,kırıcı olaylar haddini aşmış durumda ne yazık,ki ben bu olaylar hakkında sıkça yer vererek toplum olarak belki bir şeylerin farkına varırız bilinçli davranırız .Lakin ya ben anlatamıyorum yada anlamak istenmiyor.

Hoş vakitler geçirmek içi katıldığımız sohbet chat odalarında öyle bir hale geldik-ki şaşıyorum insanlık nereye gidiyor. Hep,mi bir kavga içerisinde olacağız saygı ve sevgi birazda hoş görülü olmayı bu kadar,mı unuttuk ,kırmayı,üzmeyi kendimize nasıl yakıştırıyoruz.Hadi artık insan olarak bir birimize saygımız yok ama site sahiplerinin vermiş olduğu emeğe,demi saygımız yok birazda site sahiplerinin mağduriyetinden söz edelim.

Sohbet Chat Siteleri Kurucularına Yapılan Vefasızlıklar

Değerli sohbet odaları kullanıcıları bizler kendimiz için yapılmış bedava olarak hizmetimize sunulmuş kurucular onca maddi manevi emek vermiş ve her gün saatlerce bu sitelere katılarak zamanlarımızı geçirmekteyiz.

Peki hepimiz bey veya bayanlar bizler bu hizmetin karşılığında ne kadar vefalı olabiliyoruz işte bu tartışılır,nedenimi nedeni chat odalarına giriyoruz ilk başlarda her şey güzel ortam gayet sakin hoş sohbet var.Şakin sakin süren iletişimler birden tartışmaya dönüyor ve yönetim tarafından gelen hiç bir uyarıyı duymuyoruz ve devam ediyoruz.

Ortamı geren rahatsızlık veren bu olay karşısında gerekeni yapan sohbet siteleri yönetimi hiç suçu yokken sırf ortalığı yatıştırmaya çalışanlar yargısız infaza uğrayarak mağdur duruma düşüyorlar.Olayların sonucunda tartışma çıkaranlar haklı yönetim haksız oluyor.

Tüm bunları takip eden durum ise vefasızlığın,haksızlığın yapılması anlamadığım bir konu her şey bir yana,da neden emeğe saygı duymuyoruz ve neden her kafası bozulan anında çözümü emek hırsızlığı yaparak halletmekte buluyor yani bir nevi aklımız sıra sitelerin sahiplerinden intikam alıyoruz.

Bu davranışlarımız insan olarak bizlere yakışıyor,mu kendimizin ayrıldığı ortamdan neden başka insanları gittiğimiz yere çağırarak ziyaretçi hırsızlığı,emek hırsızlığı yapıyoruz.Yanlış bir yoldayız arkadaşlar artık kendimize bir dur deme sırası gelsin ve Sohbet Chat Sitelerindeki Vefasızlıklar,ımıza bir son verelim kimse kimsenin emeğine göz dikemez bizlere maddi manevi emekler veren hizmet eden kişilere vefasızlık edemez.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
Sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap