Sohbet Odaları

yorum yok
566 views okuma
30 Kasım, 2017
Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Sohbetçiler ve Sohbet Odaları muhabbet arkadaşlık ortamları uzun yıllardan beri çok sayıda hizmet veren siteler hepimizin gözdesi yalnızlığımızın yoldaşı tatlim.org benim chat sitem  hoş ortam ilaç gibi geliyor koskoca dünyamdaki yalnızlığıma sessiz gecelerimin sesi.

Kendimden söz ederek sohbet sitelenin önemi hakkında söz etmek istiyorum hiç bir insan yalnız yaşamaz illaki etrafında konuşacak dertleşecek insanlara ihtiyaç duyar özelikle akşam olduğu zaman dört duvarla baş başa kalınca yalnızlık daha bir zor geliyor.

Bay veya bayan cinsiyet önemli değil yalnız olmak kimsesiz olmak zaman zaman çekilmez işkence haline gelmektedir tabi bunu yaşamayan bilemez bazılarımız kalabalık bir çevreye sahip iken bazılarımızda kimsesiz kimileri,de geniş bir ortama sahip oldukları halde yine yalnızlardır ALLAH kimseyi o veya bu şekilde yalnız yaşamak zorunda bırakmasın.

Sohbet Odaları Yalnızlığımın Yoldaşı

Chat odaları sohbet siteleri ikinci evim ve ziyaretçileri benim arkadaşlarım benim dostlarım yalnızlığımın tek ilacı dert ortaklarım neşemin tek kaynağı mutluluklarının ortakları chat arkadaşlarım.

Normal olarak kalabalık bir ailenin ferdiyim ama o kalabalıkta yalnızım herkes ayrı bir şehirde ayrı bir dünyaları var bazen çocukluğumu o kadar arıyorum-ki ne güzel tüm kardeşler bir arada bahçeli müstakil evimizde cıvıl ,cıvıl günlerimiz geçerdi zamanın nasıl geçtiğini bil anlamazdık zaman geçti herkes gibi bizlerde büyüdük tek ,tek yuvadan uçuşlar başladı her ayrılık bir acı idi her acı ise yalnızlığa uzanan koca bir yol.

Hayat ne getirirse onu yaşıyor insan bizde koca bir aile dağıla,dağıla işte tek başımıza kaldık şükürler olsun-ki sohbet siteleri ile tanıştım-da hayatımdaki yalnızlığım-ada böylelikle son vermiş oldum ve kurtuldum duvarlar ile konuşmaktan şimdi Türkiye’nin ve Dünyanın yabancı ülkelerinden çok sayıda arkadaşlarım oldu her şeyimi paylaştığım samimi dostlara sahibim.

Reel ortamlarda kimse ile paylaşamadığım dertlerimi ,mutluluklarımı hiç çekinmeden sohbet chat odalarındaki arkadaşlarım ile paylaşıyorum hemen,hemen her gün işlerimi bitirdiğim zaman bilgisayar başına geçerek dostlarımın yanı,da geliyor ve uykum gelene,dek bıkmadan usanmadan her konuda muhabbetler ediyoruz müzik dinliyor,oyunlar oynayarak yarışıyoruz bence kimse yalnız kalmamalı ve sohbet sitelerine katılarak yalnızlıklarına son vermelidirler.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap