Sohbet Odaları Tatlim Sohbet

yorum yok
437 views okuma
4 Aralık, 2017
Sohbet Odaları Tatlim Sohbet

Sohbet Odaları Tatlim Sohbet

Merhaba arkadaşlar Sohbet Odaları Tatlim Sohbet konu başlığımız adı altında bugün sizlere kısaca sitemizin genel tanıtımını yaparak sözlerime başlamak ve devamında ise aklıma takılan chat odalarında dair her hangi bir konuyu seçip onunla devam etmek  istiyorum.

Tatlim sohbet chat sitelerimizde seviyeli muhabbetler ve kurulan iletişimlerde saygılı ol hoş görülü olmamız ön planda olmaktadır,hizmetlerimiz ise sınırsız canlı radyo yayınlarımız mobil sohbet girişlerimiz,özel odalarımız ikili iletişimler,iniz için ve çeşitli alanlarda oyun odalarımız yarışmalar için hizmetlerinize sunulmuş olup bedava olarak hizmetinizdedir.

Sohbet Odaları Tatlim Sohbet Ziyaretçileri

Değerli ziyaretçilerimiz kısaca site tanıtımından sonra  benim gibi belki bazı kişiler arasındaki olan olumlu veya olumsuz olaylar sizlerinde dikkatini çekmiştir yani göz önünde olan olayların kimsenin gözünden kaçmadığına eminim.

Söz edeceğim konu içerisinde geçen hiç bir kelimem sadece bir şahsa ait değildir genel konuşuyorum kimsenin üzerine alınmasını istemem Lakin bende içerisinde ola bilirim belki ama zaman, zaman belki bilinçli belki bilinçsiz yaptığımız olumsuz davranışlarımız ve sergilemiş olduğumuz asabi tavırlarımız olmaktadır.

Sanal bile olsa karşımızdaki insanlara saygı duymamız ve hoş görülü olmamız gerektiğini asla unutmamamız gerek ufacık bir olay karşında ani çıkışlar yaparak bir birimizi kırıyor ve gereksiz konuşmalar yapıyoruz.

Bay veya Bayan fark etmiyor klavye başına geçince kendimizi kaybediyor ve astım,kestim tavırlar ile  hoş vakitler geçirmek amacı ile chat ortamına katılan ziyaretçilere huzursuzluk vererek insanların bu amaçlarını felakete dönüştürüyoruz.

Yarına ne olacağımızı bilmediğimiz fani dünyada bir birimizi saygılı tavırlar ile sevmek sevilmek var iken sanal diyoruz kimse  tanımaz kimin olduğumu ben egolarımı tatmin eder kim ne olursa olsun düşünceleri kafamızdan atarak bu tür yerlere katılan herkesinde yaşayan birer birey olduklarını unutmamamız gerek.

Tabi bu sözlerim herkes için geçeli değildir hoş görülü saygılı insanlarımız asabi insanlarımızdan daha fazla her ne kadar nazik kişiler fazla olsa bile bir kişinin çıkardığı huzursuzluk herkesi etkilemeye yetmektedir.

Aslında konuşulacak o kadar konu yazılacak o kadar şey var ama fazla söze gerek yok barış ile kavgasız. tartışmasız bir dünya dileklerimle saygılarımı sunarım.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap