Sohbet Odası Kuralları

yorum yok
409 views okuma
10 Eylül, 2017
Sohbet Odası Kuralları

Sohbet Odası Kuralları

Merhaba arkadaşlar hepimizin katıldığı sitelerdeki Sohbet Odası Kuralları her sohbet chat siteleri yönetimi ziyaretçilerinin huzurlu bir ortamda hoş vakitler geçirmeleri için sitelerine katılan ziyaretçileri tarafından yapılmaması gereken bazı istekleri vardır bu isteklerini kurallar adı altında ana sayfalarına yazmışlardır.Ve herkesten bu kurallara uymaları ve uyulmadığı takdirde sohbet chat odalarına katılan insanların sükuneti için gerekeni yapacaklarını, da beyan etmişlerdir.

Bizlerde tatlim.org sohbet ailesi olarak aramıza katılan,ve yeni katılacak olan arkadaşlarımızdan  hepimizin rahatı,huzuru için bazı ricalarımı olacak

Tatlimorg Sohbet Odaları Kuralları Nelerdir?

Sitemizi ziyarete gelecek bay ve bayanların il olarak site girişimizdeki rumuz yazan yere topluma ve ahlaka uygun seviyeli rumuzlar alarak giriş yapmaları.

Site genelinde büyük harf ve renkli yazı kullanarak diğer kullanıcıları rahatsız etmemeleri.

İnsanları rencide edici kelimeler ve argo,küfür,cinsel içerikli sözlerin sarf edilmemesi.ve ziyaretçileri küçük düşürücü, hakaret içeren, taciz ve tehdit edici itham ve iftiralarda bulunmak yasaktır.

Sohbet genelinde insanlar ile gereksiz tartışmaya girmeyerek huzuru bozmamaları.

Chat odalarımızda siyaset yapmak siyasileri eleştirmek Türkiye cumhuriyetini eleştirmek devlete, devlet büyüklerini imalı,da olsa hakaret dil,din,ırk ayrımı yapmak yasak olup aksi takdirde sitemizden uzaklaştırılacaksınız.

Sohbet ettiğiniz kişilerin veya bir başka kullanıcıların şahsi bilgileri telefon veya sosyal medya adreslerini dağıtmak yasaktır

Özel odalardaki ikili görüşmeleriniz sohbet geneline yansıtılmamalı ve bu odalardaki özel bilgi paylaşımlarınız-dan ve kurulan iletişimlerin-izden sitemiz sorunlu tutulamaz.

Zira hepiniz yetişkin insanlar olarak kendi kararlarınız doğrultusunda hareket etme özgürlüğüne sahipsiniz kimseye özel odalarda konuşma yasağı getiremeyiz ve hepinizden ricamız bilgi paylaşımlarınızı insanları tam anlamı ile tanımadan yapmamanızdır aksi takdirde üzülen sizler olursunuz..

Sitemiz üzerindeki katılımlarınız esnasında ise sohbet genelinde veya özel odalarda başka site isimleri vermek, reklam yapmak yasaktır.

Chat kuralları, sizlerin rahat huzurlu bir ortamda chat sohbet yapabilmeniz ve yardımlaşa bilmeniz amacı ile konulmuştur,bundan dolayı insanlarla konuşmalarınızın seviyeli,saygılı,hoş görülü yapılarak kimseyi kırmadan,zor durumda bırakmadan sohbetlerin, izin yapılmasını rica ederiz.

Her hangi bir rahatsızlık verilmesi takdirde yetkili arkadaşlara bildirerek yardım talep edebilirsiniz.Site kurucusu olarak sizlerin huzurlu bir ortamda sohbet etmesi için deneyimli arkadaşlarımızı yönetime alarak hizmetlerinize sunduk ve maddi manevi vermiş olduğumuz emeklerimizi göz önünde bulundurarak saygı duymanızı isteriz.

 

 

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap