Sohbetin Önemi

yorum yok
368 views okuma
14 Şubat, 2018
Sohbetin Önemi

Sohbetin Önemi

Sohbetin Önemi Sohbet Et, Chat Et,sohbet yerin, Bizim Mekan, olsun sohbet dili en güzel şekilde burada anlam kazanmaktadır muhabbet konuşmak insanların dili ne olur ise olsun iletişim araçları aynı konuşmak Dil, kültürden kültüre veya milletten millete değişen bir olgudur. Fiziksel olarak bir kültüre sahip bir milletin çıkardığı seslerdir. En iyi iletişim özelliği bir topluma ancak doğru ve güzel konuşma ile kazandırılabilir.

Sohbet etmek için bir çok nedenimiz ortamımız var kahve bahane maksat sohbet muhabbet derler,ya ortam güzel sohbet hoş olduğu zaman  kimse tutamaz bizleri  Konuşma insanları hayvanlardan ayıran birkaç yetenekten biridir ve düşünme yetisi ile yakından ilgilidir. Konuşma doğuştan getirilmeyen sonradan öğrenilen bir beceri olduğu için öğrenmeyi etkileyen etmenler konuşmanın öğrenilmesini de etkiler.

İnsan konuşma yeteneğine sahip olmak için illaki bir yerlerden ders alması gerekmez kişi kendisini kendi geliştirebilir bu konuda nerede nasıl konuşacağını bilmesi yeterlidir büyüklerle konuşma küçüklerle konuşma arkadaş ortamındaki kurulan iletişimler farklıdır,ve yazı ile kurulan iletişimler bile insanların konuşma yeteneklerini sergiler.

Sosyal paylaşım ortamlarında kurulan yazılı iletişimlere bazen hepimiz şahit oluyoruz bazı arkadaşlarımız yazıları ile konuşmaktaki başarılarını çok güzel ifade ediyorlar bazı arkadaşlar is sadece konuşmak için rast gele sallıyorlar tabi istedikleri zaman çok hoş muhabbetlerde yapıyorlar kişi isteyince yapamayacağı başaramayacağı şey yoktur yeter,ki içinden gelsin.Bu yetenek bazen doğuştan olsa çok okunup yazılarak güzel konuşma ve yazma kabiliyeti kazanmak mümkündür. Siz de bu özelliği kazanmak istiyorsanız bol bol kitap okuyun ve yazı yazma çalışmaları yapın.

 Sohbetin Önemi


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap