Yakınımda Kim Varsa Hepsi Vefasız

1 yorum
840 views okuma
21 Kasım, 2017
Yakınımda Kim Varsa Hepsi Vefasız

Yakınımda Kim Varsa Hepsi Vefasız

Yakınımda Kim Varsa Hepsi Vefasız Hayat insana yaşadığı sürece çok şeyler göstermektedir ve yaşatmaktadır önemli olan insan tüm yaşadıklarından bir ders alması gerek, maalesef insanız yada iyi niyetli olmak daima kaybetmemize neden oluyor.

Bazen kendimi haklı iken haksız duruma düşürülmem ve bu gibi olayların devamlı yaşanması insanı çok yıpratıyor her şeye boş vermek istiyorsun onuda kabullenemiyorsun ve kabullen-sende,kabullenme-sende kaybeden yine sen oluyorsun yoruldum vefasızlardan,yoruldum haksızlığa uğramaktan.

Anladım ki artık kimseye dürüst olmayacaksın ortam neyi götürüyorsa öyle davranacaksın karşındaki insan baktın anı anına uymuyor kırk karakterde dolanıyor sende öyle olacaksın aksi takdirde yenilen sen oluyorsun.

Bide şu var galiba ben insan yani dost seçimlerimde hatalı seçim yapıyorum en büyük hatam ise karşımdaki kişi bir kez yanlış yaptığı zaman çabuk affedici olarak hatasını yenilemesine izin veriyorum hani derler ya insanlar hata yapa bilir affetmek ALLAH ,a mahsus ama yanlış bir düşünce başıma gelen insanların vefasızlıkları artık bana bunu öğretti yaşamak için ayakta duracak ayakta durmak için ise ezilmemeye gayret edeceksin.

Yakınımda Kim Varsa Hepsi Vefasız

Vefasızlık yapılan iyiliklere nankörlük ile karşılık vermek dost görünüp sırtından vurmak aslında kendilerini bu gibi hareketler ile uyanık olduklarını sanan kazandıklarını sanan insanlar çok iyi biliyorlar-ki kendilerini kandırıyorlar kazandıkları tek şey insanlıklarını öldürmeleri.

Özelikle sanal ortamlardaki kişilerin vefasızlık örnekleri insanlığın ne derece unutulduğunun kanıtıdır bu tür yerlerde sahtecilik sahte dostluk daha fazla yaşanmaktadır nede olsa sanal ya insanlığın ne önemi var buralarda bile insan ayırımı yapılıyor kim yüze gülüp arkadan oyunlar oynuyorsa onlar daha değerli oluyor sen istediğin kadar dürüst ol sesini duyurup derdini anlatamazsın çünkü sen karşıdaki insanın egolarını tatmin edecek davranışlar sergilemez iki yüzlü olup duygu sömürüsü yapamazsın .

Her ne kadar üzül-semde vefasızlıklar-lada karşılaşmış olsam yinede vicdanım rahat kimseye vefa borcum yok kimseye de hatam olmadı her şeye eyvallah dedim insanlık bende kalsın deyip ben bana düşeni yaparım,gerisi ALLAH, havaledir yüce Rabbım elbet bir gün hesabını sorar kimse yaşattığını yaşamadan can vermez benim hesabım ahrete kalsın hesap günü geldiği zaman tüm hesaplar alınacaktır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
türkiye sohbet | mobil sohbet | Forum Sitesi | Sitemap