Hollanda Sohbet Chat

3 yorum
622 views okuma
24 Ekim, 2017
Hollanda Sohbet Chat

Hollanda Sohbet Chat

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için Hollanda Sohbet Chat odaları gurbetçilerin sohbet mekanı arkadaşlık dostluk siteleri olarak yurt dışındaki gurbetçi kardeşlerimiz için Türkiye,deki insanlarımızı bir arada toplayarak tanışma fırsatları vermektedir.

Her ne kadar  yurt dışında yaşamak hayat şartları açışından veya başka şeyler için iyi olsa,da insan illede vatanım diyor hani bir söz var bülbülü altın kafese koymuşlar,da illede vatanım demiş işte o misal insan doğup büyüdüğü yerlerden asla kopamaz,unutamaz hep bir yanı eksik yaşar.

Özeliklikle Türkiye,de doğup büyümüş belirli bir yaşa geldikten sonra  vatanından memleketinden ayrılınca içinde devamlı memleket hasreti ile yaşar kaç yıl kalmış olsa bile birinci nesil dediğimiz gurbetçiler yurt dışında oraya bir türlü benimseyerek adapte olamaz.

Ve genel olarak orada doğup orada büyüyen insanlardır sadece kendilerini oraya ait yaşadıkları yere adapte olan normal olan bir olay çünkü yurt dışında doğuyorlar,oranın kültürü ve dilleri ile büyüyorlar tabi bu durum ikinci yada üçüncü nesilden olan tüm insanlar için geçerli değil bazıları,da aile yetiştirmesinden veya Türkiye,ye ziyaretlerini şıkça yaptıkları içindir her iki yeri,de benimsemişlerdir.

Sohbet chat siteleri olarak Hollanda Sohbet Chat odalarında yurt dışından ziyaretçilerimizin katılmaları ile bizlerde onlardan dinleyerek merak ettiğimiz tüm bu konuları ve yaşamlarına dair her şeyi kendilerinden dinleyerek öğreneceğiz.

Hollanda Hakkında Kısa Bilgi

Hollanda Hakkında Kısa Bilgi Hollanda ya da Hollanda Krallığı (Hollandaca: Nederland Hollanda, Aruba ve Hollanda Antillerinden oluşur. Hollanda, kuzey ve batıda Kuzey Denizi, güneyde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşudur. Ülke topraklarının çoğunluğu deniz seviyesinin altındadır. Hollanda, Belçika ve Lüksemburg ile birlikte Benelüks ülkelerinden bir tanesini oluşturur. Hollanda’nın Rotterdam kenti, Avrupa’nın en büyük limanlarından biridir.

Hollanda’nın dışındaki ülkelerde Hollandalılar genellikle “Hollandalı” olarak adlandırılırlar ve Hollanda turizm endüstrisi ve diğer endüstriler de ülkelerini “Hollanda” olarak pazarlamaktadırlar (hem İngilizce’de, hem de Almanca’da). Hollanda eyaletinden gelmeyen Hollandalılar, ismi veren bölge olan Hollanda’nın ülkenin geri kalan bölümlerinde herkes tarafından sevilmediği için, “Nederland” için “Hollanda” adına ve “Nederlander” için “Hollandalı” adına belli bir antipati beslemektedirler.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Chat Ortamları

Sohbet Chat Ortamları Chat Siteleri, Sohbet Siteleri, Chat Odaları,Sohbet Chat ...

Chat Sohbet

Chat Sohbet Sohbet Odaları,Chat Odaları,Chat Siteleri,Sohbet Siteleri Chat Sohbet ...

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette

Sohbetin Sesi Tatlim Sohbette Avrupa,nın Türkiye ile buluşma noktası Sohbetin ...

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!
Sohbet | Sohbet | Sohbet | Sohbet | Sitemap